Email: info@aisitour.com | Tel: + 0212 212 98 14 | Tel: + 0530 281 65 08

1- Talep edilen vizenin bitiminden itibaren 3 ay daha geçerliliği olan pasaport + pasaportun 1., 2. ve son sayfasının fotokopisi. Türk uyruklu olmayanların geçerli bir oturum iznini ibraz etmesi gerekmektedir ve (37 no.lu hane ile son sayfadaki beyanın imza hanesi mutlaka imzalanmalıdır).

2- Başvuru sahibi tarafından eksiksiz olarak doldurulan ve imzalan ticari başvuru formu.

3- 2 adet, son halinizi gösteren ve önden çekilmiş vesikalık fotoğraf (arka fon beyaz)

4- TC Kimlik fotokopisi

5- En az 30.000 EURO değerinde bir tutarda tıbbi tedavi ve ülkeye geri nakil masraflarının teminat altına alındığı üzere, vize için tüm süreyi kapsayan sigorta.

6- Hollanda’da davet eden kişiden, Hollandaca ve/veya İngilizce bir davetiye ( fotokopi). Bu davetiye en azından aşağıdaki bilgileri kapsamalıdır:Davet edilecek kişinin kişisel bilgileri (adı, soyadı, doğum tarihi, pasaport bilgileri) / Ziyaret amacı ve süresi / Garantörlük ifadesi: ;Iş bu belgeyle davet eden kişi, sınırdışı söz konusu olması halinde davet edilecek kişinin tüm sorumluluğunu ve masraflarını üstlenir.’

7- Müracaatçının çalıştığı firmadan orijinal antetli kağıdı üzerinde seyahat amacını belirten bir yazı

8- İlgili meslek odasından kayıt belgesi ya da Türk Ticaret Odasından, yakın zamanda temin edilen faaliyet belgesi (orijinal & fotokopi)

9- Türkiye’deki firmanın yetkilisi tarafından imza sirküleri (fotokopi);

10- Türkiye’deki firmanın onaylı vergi levhasi fotokopisi

11- Ticaret sicil gazetesindeki kayıt

12- Çalışanlardan istenilen aynı zamanda SSK işe giriş bildirgesi , son dört ayın maaş bordroları ve ssk hizmet dökümü

13- Gidiş dönüş ucuş rezervasyonu ( www.bookinturkey.com adresinden hotel ve uçak rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.)

14- Kalınacak süreyi kapsayan onaylanmış otel rezervasyonu (konaklayan tüm isimlerin rezervasyonda görünmesi gerekmektedir).

1- Talep edilen vizenin bitiminden itibaren 3 ay daha geçerliliği olan pasaport + pasaportun 1., 2. ve son sayfasının fotokopisi. Türk uyruklu olmayanların geçerli bir oturum iznini ibraz etmesi gerekmektedir. (37 no.lu hane ile son sayfadaki beyanın imza hanesi mutlaka imzalanmalıdır).

2- Başvuru sahibi tarafından eksiksiz olarak doldurulan ve imzalan turistik başvuru formu.

3- 2 adet vesikalık resim

4- TC Kimlik fotokopisi

5- En az 30.000 EURO değerinde bir tutarda tıbbi tedavi ve ülkeye geri nakil masraflarının teminat altına alındığı üzere, vize için tüm süreyi kapsayan sigorta. edir. Bu sürenin sona ermesini müteakiben otomatik olarak resmi bir ret söz konusu olacaktır.

6- Varlıklarınızın getirileri, kira getirileri, evlerin tapuları, banka hesap cüzdanları, kredi kartları ve benzeri mali durumu gösteren son dönemlere ait evraklar.

7- Başvuru sahibinin çalışmakta olduğunu gösteren, şirketin orijinal antetli kağıdında belirtilecek izin beyanının yanı sıra:Yetki sahibinin Türkiye’deki şirketinden imza sirküleri ( fotokopi) / Ticari gazete kaydı / Personelin aynı zamanda SSK- işe giriş belgesi , son 4 ayın maaş bordroları ve Sgk hizmet dökümü / İşverenin Ticaret Odası faaliyet belgesi / Vergi levhası(son tarihli)

8- Gidiş dönüş ucuş rezervasyonu ( www.bookinturkey.com adresinden hotel ve uçak rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.)

9- Kalınacak süreyi kapsayan onaylanmış otel rezervasyonu (konaklayan tüm isimlerin rezervasyonda görünmesi gerekmektedir).

Öğrenciler aynı zamanda orijinal öğrenci belgesi, okuldan yazılı izin belgesi ve ebeveynden veya geçimini sağlayan şahsın gelir ve iş belgelerini ibraz etmelidir.Gidecek kişi 18 yaşından küçük ise noterden muafakatname gereklidir.

Emekliler banka hesap cüzdanı ve emekli olduğu kurumdan maaş aldığına dair belge ibraz etmelidir;
Reşit olmayan çocuklar: Ebeveynden biri beraber seyahat etmiyorsa, geride kalan anne veya baba tarafından, nüfus cüzdan fotokopisiyle, bir noter vasıtasıyla onaylanan ve imzalanan orijinal bir muvafakatnamenin ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu, ebeveyn evli ise geçerlidir; aksi taktirde çocuğun vasiliğiyle ilgili mahkeme kararının ibraz edilmesi gerekmektedir. Okula giden çocukların aynı zamanda orijinal öğrenci belgesinin ve olası izin belgesinin teslim edilmesi gerekmektedir. Ebeveynin pasaportunda kayıtlı bulunan çocuklar için ayrı bir vize başvuru formu doldurulması ve aynı zamanda 2 pasaport fotoğrafının ibraz edilmesi gerekmektedir;

İşletme sahipleri sigorta, otel rezervasyonu ve uçak bileti rezervasyonu yanı sıra şirket evraklarını da ibraz etmelidir;

Aile ziyaretlerinde: Hollanda’dan belediyeden orjinal davet mektubu / Kişinin maaş bordrosu ve Pasaport fotokopisi / Kişi işveren ise; iş yerinin vergi levhası ve bağlı olduğu kurumdan ‘Vergi borcu yoktur’ yazısı

* Çalışma Saatleri: 08.00 – 16.15
ÖNEMLİ: Schengen ülkeleri konsoloslukları veriliş tarihi 10 yıldan eski olan pasaportlara vize vermemektedir. Schengen vizesi alabilmeniz için pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olması gerekmektedir. Uygulama sadece yeni vize verilirken geçerli olacaktır ve pasaportunu 10 yıldan önce alan kişilerin pasaportlarını yenilemeleri gerekecektir. Çipli yeni pasaportlar 15 Haziran itibarı ile dağıtılmaya başlanacak, eski pasaportlar ise 2015 yılına kadar kullanılabilecektir.